מחסומים חשמליים לחניה

הזמן כעת מחסומים חשמליים לחניה וקבל את המחיר המשתלם ביותר מטעם פורטל שערים חשמליים. אצלנו תמצאו שירות תיקון וגם התקנה של מחסום חשמלי לחניה והכל עם מחיר הכי זול שאפשר לבקש.

איפה צריך להציב מחסומים חשמליים לחניה?

בתוך המגוון של השערים החשמליים שאפשר למצוא כיום, ישנו מקום מיוחד ששמור למחסומים החשמליים. מהו מחסום חשמלי? מדובר לרוב על מחסום בצורת זרוע (היא יכולה להיות ישרה לגמרי או מתקפלת), אשר מתרוממת למעלה או מתקפלת לצד - וכך ניתן לשלוט על כניסת רכבים לתוך מתחם מסוים. אם כך, היכן כדאי להציב מחסומים חשמליים? היכן לרוב נוכל למצוא אותם? מתי אי אפשר אפילו לחנוך מתקן או מתחם מסוים, אם אין בהם את המחסום הנ"ל? בואו ונמצא את כל המקומות שבהם מומלץ להתקין את המחסומים הללו:

המקומות שבהם צריך להיות מחסום חשמלי לחניה

+ בכניסה לחניון בתשלום - קודם כל, רצוי מאד להתקין מחסום חניה חשמלי בכניסה לחניון בתשלום. החניונים הללו הם לעתים חלק ממערכת של חניונים ציבוריים, ולעתים הם חלק ממתחם מסחרי גדול יותר או מתחם ציבורי מסוים. כך או כך, בעזרת המחסום החשמלי, אפשר לדאוג שרק מי ששילם יוכל להיכנס ולצאת. בעבר היה נהוג שהתשלום היה בכניסה אך כיום המנגנון הוא לרוב הפוך. קל להיכנס ע"י לחיצה על כפתור - ובסיום עליכם לשלם באמצעות פתק מיוחד שקיבלתם בכניסה, ולאחר מכן חיישן מיוחד מזהה את לוחית הרישוי שלכם, ומזהה אותה עם התשלום שלכם, וכך אתם יכולים לעבור את המחסום החשמלי שנפתח. מכל מקום - זהו המחסום אשר מאפשר כניסה ו/או יציאה מהחניון, אך ורק לגורמים מורשים ששילמו.

+ בכניסה לחניון פרטי - עוד מקום שבו נוכל למצוא מחסומים חשמליים לחניה, הוא כמובן החניון הפרטי. השוני בין החניון הציבורי לפרטי הוא שהכניסה לחניון הפרטי ההיא רק למספר מצומצם מאד של כלי רכב - לרוב של אלו אשר גרים בבניין. כיום גם יש מגמה של חניונים פרטיים ליד בנייני משרדים, כך שהגישה אליהם היא אך ורק לעובדים, ולעתים גם ללקוחות של אותם משרדים. כך או כך, בהתקנה של מחסום חשמלי, אפשר לדאוג שאך ורק לגורם המורשה תהיה גישה דרך המחסום.איך דואגים לכך? לרוב תהיה תקשורת אלחוטית בין המחסום לבין גלאי מסוים. כך למשל אפשר לחלק לכל הדיירים או העובדים המורשים שלט רחוק מיוחד, שבעזרתו ניתן לשלוט על הפתיחה והסגירה של המחסום. בחלק מהמקרים אפשר כמובן גם להציב שומר אנושי בסמוך לחניון, על מנת שיתיר את הכניסה רק לגורמים מורשים.

+ בכניסה למתחמים תעשייתיים - נוכל למצוא מחסומים חשמליים לחניה גם בכניסה לתוך מתחמים תעשייתיים שונים. מדוע זה חשוב? כי בעזרת התקנה של מחסום דוקרנים במקום, אפשר לדאוג שאך ורק גורמים מורשים מלכתחילה בכלל יוכלו להתקרב למתחם. לא פעם באזורי התעשייה עובדים על מוצרים רגישים מאד מבחינה עסקית ו/או ביטחונית, וחשוב שתהיה מניעת גישה לגורמים בלתי מורשים.

יש צורך ברור של מחסומים חשמליים לחניה

לאחר שקראנו את הכל, ניתן לסכם כי התפקיד של מחסומים חשמליים בימינו, הוא חשוב במיוחד, והם עוזרים לשמור על הסדר ועל החוק.