תיקון שערים חשמליים לחניה

תיקון שערים חשמליים לחניה מחיר מבצע והזול ביותר שתמצאו ע"י פורטל שערים חשמליים. תיקון שער חשמלי לחניה זה לא מובן מאליו ולפעמים תיקון השער יכול לעלות לנו ביוקר, לכן מומלץ לבדוק טוב טוב עם מי אתם מתקנים את השער שלכם.

האם עדיף תיקון שער חשמלי או להזמין שער חדש?

אם יש לכם שער חשמלי שנמצא בשימוש קבוע, אפשר שהוא יסבול מתקלות שונות. אמנם שער אוטומטי וחשמלי אמור לתפקד ללא כל בעיה, אבל תלות הן חלק מהחיים. או אז עולה השאלה החשובה - האם כדאי תמיד לפנות לשירות של תיקון שער חשמלי? או שאולי במקום זה - כבר עדיף להזמין שער חשמלי חדש לגמרי? התשובה היא כמובן לא אחידה - ויש כמה פרמטרים שיעזרו לכם להבין מתי השירות של תיקון שערים חשמליים יהיה משתלם במיוחד - ומתי זה יהיה הרבה יותר חכם לוותר על התיקו, ולהתחיל מדף חלק.

במהלך תיקון שער חשמלי לחניה מה יעזור לנו לקבל החלטה?

+ שאלת האחריות - קודם כל, אחד הפרמטרים שבהחלט יכולים להשפיע באופן ניכר על ההחלטה שלכם, היא השאלה של תעודת האחריות. האם תעודת האחריות על השער החשמלי עדיין בתוקף? האם היא תקפה על סוג התקלה שהתרחשה זה עתה? אם התשובה היא חיובית, אזי ברור כי תיקון שער חשמלי, הוא עדיף הרבה יותר מרכישה של שער חשמלי חדש! הרי במקרה שלפנינו, השירות של תיקון שערים חשמליים יינתן לכם ללא כל תשלום מצדכם או עם תשלום סמלי בלבד, וזה תמיד יהיה צעד מתבקש. אם אין תעודת אחריות בתוקף או שהאחריות לא מכסה את התקלה - אז לעתים אכן הרכישה של שער חשמלי תהיה יותר הגיונית, אבל זה כמובן לא הקריטריון היחיד.

+ תדירות התקלה - האם זו התקלה הראשונה אי פעם שהופיעה בשער החשמלי שלכם? האם מדובר על תקלה חוזרת ברכיב שכבר תיקנתם בעבר? האם זו תקלה ברכיב חדש, אך השער סבל מתקלות מרכיבים שונים בעבר? כל אחד מהמקרים הללו הוא מקרה שונה לגמרי! במקרה של תקלה ראשונה וחד פעמית, אזי לרוב תיקון שערים חשמליים יהיה הצעד המתבקש והמשתלם יותר. לעומת זאת, אם זו תקלה חוזרת ברכיב ששוב ושוב יש בו בעיות, ייתכן שהשער כולו בעייתי, ואז אפשר גם לשקול התקנת שער חדש. כך גם בתקנות בחלקים שונים של השער שמתרחשים שוב ושוב. במקרים הללו - אפשר שכדאי גם לפנות לחברה אחרת מהחברה שהתקינה לכם את השער הבעייתי הזה.

+ מה התקלקל? - גם זו שאלה שכדאי לשים לב אליה. תיקון שער חשמלי הוא לא אחיד, מהבחינה שיש מרכיבים שונים שדרושים תיקון. אם למשל זו רק תקלה בחיישן של השער החשמלי - אז לרוב כדאי לפנות לשירות של תיקון שערים חשמליים, ואין צורך בהתקנת השער כולו מחדש. לעומת זאת, אם מדובר על מרכיב יקר מאד כמו המנוע של השער החשמלי שפשוט שבק חיים - הרי שלעתים עדיף לבחור בשער חדש במחיר שהוא רק קצת יותר יקר מהחלפת המנוע.

תיקון שערים חשמליים לחניה - במחירים זולים

בכל קרה, כשאתם מתלבטים בשאלה, קבלו את ההחלטה רק אחרי שביצעתם השוואת מחירים ברורה, ואחרי שאתם שוקלים היבטים מרכזיים כמו למשל האחריות שתקבלו על שער חשמלי חדש, הוצאות נוספות שצפויות לכם בעתיד, ועוד.
 
מתקן שערים חשמליים