שער כנף חשמלי לחניה

מחפש התקנה, ייצור או תיקון של שערי כנף לחניה? אנחנו כאן בפורטל השערים החשמליים מספקים פתרונות שערים לכל הסוגים, בינהם תמצא גם שער כנף חשמלי אשר נפוץ מאוד לא רק בחניות ובבתים.

מהם שערי כנף ומהם יתרונותיהם

ישנן סיבות שונות להתקנת שערים. לעיתים הסיבה היא לשמור על מקום חנייה השייך לנו, לעיתים פשוט לשלוט בכמות הרכבים הנכנסת והיוצאת מבית העסק ועוד סיבות רבות ומגוונות. אחת הבעיות הנפוצות העומדות לעיתים בדרכנו לאחר שהחלטנו להתקין שער, הינה בעיית המקום. שערים רבים, דורשים מעבר לגודל הפתח אשר הם מכסים, קו של שטח חשוף המאפשר להם להיפתח לצדדים ומקשה על התקנתם. שערי כנף הינם הפתרון האולטימטיבי לבעיה זאת. שערי כנף נפתחים בצורת "דלת בר", כלפי חוץ בצורה אופקית, סביב שני צירים המותקנים בצידי כל דלת. שערי כנף כיום הינם ממוכנים וחשמלים, ונפתחים בלחיצת כפתור. שערים אלו מקנים לכם את הביטחון של שערי הזזה אשר נפתחים לצדדים, יחד עם נוחות השימוש וקלות ההתקנה של שערי הקורה הקונזולית.

ישנם סוגים רבים של שערי כנף

כאמור, שערי כנף הינם שערים הנעים על צירים והנפתחים מהאמצע כלפי פנים או חוץתוך הותרת פתח נקי ללא מסילות על הקרקע. למרות מאפיינים כללים אלו, ישנם סוגים רבים של שערי כנף לחניה, אשר מעניקים מענה מושלם לכל צורך ואילוץ מרחבי. סוגי שערי הכנף הבולטים בשוק כיום הינם:

1. שער דו כנפי מתקפל: שער כנף דו כנפי מתקפל, הינו הפתרון האולטימטיבי לפתחים גדולים מן הרגיל. כל אחת מכנפי השער מורכבת משני חלקים המחוברים ביניהם בציר. כשהשער נפתח, שני החלקים נצמדים זה לזה, ויחד לקיר. קיפול זה מאפשר חסימת מעברים גדולים כגון כניסה לחניונים ממש בדומה לתפקוד של מחסום דוקרנים אשר מונע כניסה יציאה.

2. שער חד כנפי: שער חד כנפי הינו פתרון למקרים בהם רק צד אחד של הפתח חזק דיו לסחיבת כנף שלמה (לדוגמא שערים לרכבים אשר בצידם כניסת הולכי רגל). שערים אלו מוגבלים בגודלם, מאחר וכל המשקל נופל על אותם צירים.

3. שער כנף מעוצב: התקנת שער כנף בכניסה לבניין משרדים או לעסק, תעניק אווירה של מודרניות ויוקרה. בשערי כנף מעוצבים במקום המראה המתכתי הרגיל, הכנפיים בנויות מזכוכית שקופה, אשר ניתן לחרוט עלייה את שם החברה או הבניין.
שירות התקנת שער כנף חשמלי הטוב ביותר.

 
שער כנף מתרומם

במידה וקיבלתם החלטה להתקין שער כנף חשמלי, ועברתם את תהליך בחירת השער המתאים לכם ביותר, כעט עליכם לחשוב על בחירת חברת ההתקנה. פורטל השערים הינה חברה ותיקה, אמינה, אשר עבודה עמה מעניקה לכם שקט נפשי, וידיעה כי העבודה מתנהלת על הצד הטוב ביותר. עובדי החברה הינם מנוסים, ובעלי מיומנות ללא תחרות בהתקנה והתאמה מושלמת של השערים. במידה ואינכם בטוחים עדיין איזה סוג בדיוק יתאים לכם, תוכלו להיוועץ באנשי החברה, אשר ידעו להמליץ לכם על סוג השער המושלם בשבילכם.