שערים אוטומטיים לחניה

שערים אוטומטיים לחניה או לבית במחירים ללא תחרות, תוכלו למצוא אצלנו בפורטל השערים. אז אל תהססו והזמינו עוד היום שער אוטומטי לבית שלכם, בטוח שאצלנו תקבלו מחירים זולים ושירות מעולה!

שערים אוטומטיים לחניה+מחירים זולים = אנחנו

תחום שערים אוטומטיים נחלק למספר סוגים: שערי הזזה, שערי כנף וגם שערים קונזולים. שערים מסוג הזזה מותקנים בדרך כלל על מסילה תחתונה או עליונה והעיקרון של דרך פעולתם הוא גרירתן על פני המסילה לצורך פתיחה או סגירה.

שערים אוטומטיים לחניה - אתם חייבים!

סוגים נוספים של שערים בסגנון הזזה הם שערים אוטומטיים אטומים ושערים בהם שער גורר שער.
שערים אטומים מתאימים במיוחד למתחמים אשר בהם חשובה לא רק מניעת כניסת מבקרים לא קרואים, אלא שגם תכולת המקום או הינה סודית או שבעליו אינם מעוניינים בחשיפתה. כך למשל במפעלים המייצרים לתעשיות בטחוניות, מקומות עסקיים ואפילו בתים פרטיים גדולים שהדרים בהם מעוניינים לשמור על פרטיותם. בדרך זו תוכלו לראות מגוון שערים חשמליים בכניסה ליישובים מבוססים או למגזרים עסקיים.

שער אוטומטי לבית מחיר מבצע!

שערים המבוססים על מנגנון שער גורר שער מהווים אמצעי יעיל בהגנה על מקומות הדורשים מיגון ואבטחה מאסיביים. אלו הם למעשה שערים אוטומטיים כפולים המתאימים למתקנים צבאיים או יישובים מבודדים.
שערים אוטומטיים הינם שערים קלים מעט יותר ומבוססים על פתיחה וסגירה באופן המזכיר פתיחתה וסגירתה של דלת, כלומר – שערים אוטומטיים המונעים מקדימה לאחור. שערים אוטומטים יכולים להתאים למקומות יותר קטנים מהאזורים שהוזכרו קודם, כמו למשל לבנייני משרדים ובנייני מגורים וגם כשערים בבתים פרטיים. שוק השערים מציע גם שערים אוטומטיים אטומים ושערי כנף דו כנפיים. שערי כנף אטומים יכולים להתאים לאלו המעוניינים לשמור על פרטיותם ועל פרטיות המתחם ושערי כנף דו כנפיים נפתחים אמנם באותה צורה אך כוללים שערים בשני הצדדים – כלומר אחד בצד ימין והשני לשמאלו. שערים דו כנפיים הינם נפוצים בבתים משותפים.

הזמן שערים אוטומטיים מחירים שלא תמצא במקום אחד

אופן פתיחת השערים האוטומטיים ילווה לרוב באמצעים טכנולוגיים כמו שלט רחוק, טלפון נייד או אמצעי זיהוי חדישים. הפתיחה הנפוצה ביותר של שערים אוטומטיים היא על ידי שלט רחוק, אך בחניונים רבים כבר נהוג לתכנת את השערים כך שניתן יהיה לפתוח אותם באמצעות חיוג מספר או קוד מסויים לטלפון הסלולרי. באופן זה, הנהג נצמד לשער, מחייג את המספר מהטלפון הנייד , ומיד עם החיוג שער החניון נפתח לרווחה.
 
שער אוטומטי