עמוד חניה חשמלי אוטומטי או הידראולי במחיר משתלם!

מחפש עמוד חניה מתקפל מחיר זול ומוצר איכותי? בפורטל שערים חשמליים יש סוגים של עמודי חניה להציע, החל מעמוד חניה עם שלט, ועד לסוג של עמוד חניה חשמלי. אז אל תמשיך לחפש אחר עמודי חניה מתקפלים מחירים הכי זולים תמצאו אצלנו.

איפה מתקינים עמוד חניה עם שלט?

בניגוד לשערים חשמליים ומחסומי חניה שונים שאולי נתקלתם בהם בעבר, המראה של עמודי חניה חשמליים הוא לרוב צנוע בהרבה מהמקובל. לכאורה אלו עמודים קטנים ונמוכים יחסית אשר יוצאים מהמדרכה. אולם, התפקיד שלהם הוא משמעותי מאד. בעזרת עמוד חניה, אפשר לוודא שרק הרכב המורשה במקום יוכל לחנות - כי כל עוד העמוד הזה מורם כלפי מעלה ונעול ונעוץ בקרקע, אי אפשר לעבור דרכו ואי אפשר לחנות בו. רק לגורם מורשה יכול להיות המנעול אשר בעזרת ואפשר להוריד חזרה את העמוד לתוך הקרקע, וכך ניתן לחנות במקום. מדובר אם כן על אמצעי מעולה לשמירת חניה - אז היכן נוכל למצוא אותו?
 
 עמוד חניה מתקפל עמודי חניה מתקפלים עמוד חניה עם שלט עמוד חניה חשמלי


מקומות שבהם עמוד חניה מתקפל מתאים

+ בתור חניה פרטית ברחוב - לא פעם, חלק מהרחוב יכול להיות מופקע לטובת מקומות חניה פרטיים. שימו לב שלצורך כך עליכם לקבל כמובן אישור מן הרשות המקומית (לרוב מדובר בעיקר על חניות פרטיות לעסקים, ולא לבנייני מגורים, אם זה באמצע הרחוב). במקרים הללו, הדרך הכי טובה לשמור על מקום החניה, הוא בעזרת עמודי חניה מתקפלים. כך לא צריך גם לבצע הסבות גדולות מידי ולא צריך להקים חניונים חדשים. במקום זה, מתקינים את העמודים ברחוב, ונותנים לכל נהג את המפתח המתאים למנעול של עמוד החניה שלו. כך ברגע שיוצאים עם הרכב, מעלים את העמוד כלפי מעלה ונועלים אותו. כשמגיעים למקום - פותחים ואפשר לחנו תשוב במקום הפרטי.

דווקא בחניון, עמוד חניה חשמלי

+ מקום שמור בחניון ציבורי - יש כיום חניונים ציבוריים (למשל במרכז מסחרי, במגדלי עסקים, ועוד), שלכאורה בתוכם כל המקומות הם פתוחים ונגישים לכל מי שנכנס לחניון. עם זאת, חלק מהמקומות יכולים להיות שמורים לאנשים ספציפיים - למשל לעובדים קבועים, לאנשים שחברים במועדון לקוחות מסוים, וכיו"ב. במקרה הזה, ההתקנה של עמוד חניה חשמלי עם שלט היא כמובן נוחה מאד. כך אפשר לדאוג שחלק ממקומות החניה בתוך החניון הציבורי, יהיו למעשה מקום חניה פרטית. גם כאן זה נוח מאד - כי לא צריך להקים קומה חדשה ופרטית בחניון ולא צריך לבצע הסבות מורכבות, אלא רק להתקין עמוד חניה חשמלי חדש.

+ בחניונים פרטיים - יש מקרים שבהם אנשים מעוניינים בהתקנה של עמודי חניה מתקפלים בחניון הפרטי שלהם. מדוע לעשות זאת? בלא מעט בניינים יש חניונים פרטיים לכאורה, אך בפועל נהגים מבחוץ לעתים תופסים בהם מקום, מה שמפריע כמובן לכל הדיירים. במקרים הללו, הדרך הכי טובה להתמודד עם המצב, היא להציב עובדות בשטח ופשוט להתקין עמוד חניה מתקפל או מחסום חניה במקום שאמור להיות שמור לרכב שלכם.

עמודי חניה מתקפלים מחירים הזולים במדינה

למעשה, המטרה של עמודי החניה הוא פשוט מאד - שמקום החניה שאכן שמור לכם ושהרווחתם אותו בזכות ולא בחסד (כי שילמתם עליו, כי אתם הבעלים של הקרקע, וכיו"ב), יהיה אן שמור תמיד עבורכם. כך מציבים לכל יתר הנהגים עובדות בשטח - ולא צריך לחפש מי חנה במקום שלכם, אנו פועלים בכל רחבי הארץ (לחצו כאן לצפייה ברשימת האזורים המלאה) ונשמח להעניק לכם שירות במחיר הוגן ומשתלם.

התאמה של עמוד חניה פרטית בכל גודל

פורטל השערים מספק עמודים לחניה פרטית בכל הגדלים הדרושים, אנו נבצא התאמה ייחודית בעבור החניה שלכם כולל התקנה של עמוד חניה פרטית בביתכם, ישנם מגוון רחב של פתרונות באמצעות עמודי חניה חשמליים וסטטים, כאשר ניתן להזמין עמוד חניה מתקפל גמיש במקרים בהם ישנה בעיה של מקום לעמוד וניתן גם להזמין עמוד חניה עם שלט לאוהבי נוחות ובעלי תקציב גדול יותר, חברתנו תדאג לספק לכם את המוצר במהירות, עם מחיר הוגן ושירות אדיב ומקצועי, כל מה שעליכם לעושת על מנת לקבל את השירות כולל התקנה ע"י טכנאי שערים מקצועי הוא ליצור קשר עם פורטל השערים ולהתחיל לקבל עוד היום פניות של חברות העוסקות בעמודי חניה חשמליים ומתקפלים אשר נמצאות באזורכם ופנויות למתן שירות מהיר ומקצועי, אל תחכו עוד - צרו קשר כעת.

סוגים נוספים של עמודי חניה

כידוע פורטל השערים פועל במגוון אזורי הארץ ואם זאת מעניק מגוון רחב של פתרונות לביתכם ובעיקר לחניה, אם אתם מחפשים אחר סוג ספציפי של עמוד חניה, אלו הסוגים הנוספים שתמצאו בחברתנו:
+ עמוד חניה לנכה - עמוד חשמלי הפועל באמצעות שלט לשמירת החניה הפרטית שלך, ניתן לשלב שלט שמור לנכה בנוסף.
+ עמוד חניה הידראולי - עמוד חניה הפועל עם מנוע הידראולי ובעצם "מתרומם" בעת ההפעלה מן האדמה, ניתן לרכוש עם שירות התקנה ובתוספת שלט או מופעל באופן אוטומטי.
+ עמוד חניה אוטומטי - כשמו וגם משמעו, עמוד חניה הפועל באופן אוטומטי בעת זיהוי של חיישן הנמצא ברכב או בשילוב עם מצלמה על פי מספר רכב.
+ עמודי חניה מפלסטיק - עמודים הנועדו לחסום חניה באופן זמני, בעיקר בשביל ליצור שטח המיועד לא לחנות בו.
+ עמוד חניה נשלף - עמוד הנשלף, ניתן להתקין באופן אוטומטי, הידראולי או הפועל באופן ידני.
+ עמוד חניה קבוע - מיועד לשמירת חניה ומוגדר גם כ"עמוד שומר חניה" - ניתן לשלב אותו עם מנגון חשמלי כמובן.

לקבלת שירות מקצועי, אדיב ובמחיר המשתלם ביותר, פנה עוד היום אלינו - פורטל שערים חשמליים ונשמח לתת לך שירות.