מחסום דוקרנים

מחפש מחסום דוקרנים מחיר זול והגיוני לרכישה? הזמן כעת מחסום דוקרנים מתקפל, נייד או חשמלי וקבל את הטוב שתוכל למצוא מכל סוגי מחסומי דוקרנים הקיימים בשוק.

מתי צריך מחסום דוקרנים?

רבים מאתנו נתקלנו בעבר במחסומי הדוקרנים - אבל למה בעצם צריך אותם? העיצוב של מחסומי דוקרנים הוא מיוחד מאד- מדובר על סדרה של כמה דוקרנים משוננים לגמרי מצדם האחד. כאשר הרכב עובר עליהם מצד הכיוון המותר, הדוקרנים יורדים כלפי מטה וניתן לעבור עליהם ללא כל חשש. לעומת זאת, כאשר עוברים עליו מהכיוון הנגדי והאסור - התוצאה תהיה שהדוקרנים יגרמו לתקר חמור בגלגלים של הרכב, ולמעשה יקשו עליו להמשיך ולנסוע הלאה. אם כך, מדוע בכלל יש צורך במחסום הנ"ל? מתי נזדקק לו במיוחד?

המצבים שבהם יש צורך ברור של מחסום דוקרנים מתקפל:

בכניסה למתחם בעל רגישות ביטחונית - במתקנים ביטחוניים רבים, נוכל למצוא בכניסה מחסום דוקרנים אחד לפחות, אם לא כמה מהם. מה ההיגיון בכך? פשוט מאד. כאשר גורם מסוים רוצה להיכנס למתקן, יש לוודא שיש לו את הגישה המותרת. כניסה של גורם לא מורשה, עלולה להסתיים באסון בטחוני עם השלכות עצומות וקשות. בעוד שמחסום חניה רגיל לא יעצור בהכרח גורם לא מורשה (הוא פשוט ינסה לשבור את המחסום), הרי שבמקרה של מחסומי דוקרנים, אין לו ממש ברירה - גם אם אותו גורם ינסה לנסוע בכיוון הנגדי והאסור, הרכב שלו יצא מכלל שליטה. הדבר מונע בעצם את האפשרות של פריצה לתוך מתחם בטחוני עם רכב, ובכך מסייע באופן משמעותי להקטין את הסיכונים - ומגביר את היכולת של השומרים בכניסה לעקב גורמים שאינם מורשים.

מחסומי דוקרנים לחניה במחיר מבצע

בכניסה לחניונים - ניתן למצוא מחסומי דוקרנים גם בכניסה לחניונים שונים. כאן ההיגיון הוא כמובן בשמירה על החוק והסדר. מדובר למשל על חניונים ציבוריים שבהם מחסום דוקרנים יכול למנוע מצב שבו מישהו מנסה לצאת מהחניון בלי לשלם, ולכן מנסה לצאת דרך כיוון הכניסה - אבל אז הדוקרנים יפגשו את גלגלי הרכב שלו. כמובן במקרים כאלה אפשר למנוע מלכתחילה רמאות (כל אדם יעדיף לשלם ושלא יהיה לו תקר בגלגלים), וכך שומרים על פעילות תקינה בחניון. בחניונים פרטיים מחסום דוקרנים מתקפל אמנם פחות נפוץ - אך לעתים ניתן להתקינו בנסיבות מיוחדות.

במתקנים ציבוריים גדולים - לעתים נוכל למצוא מחסום דוקרנים גם במתקנים ציבוריים גדולים במיוחד. המטרה הפעם, היא בעיקר לווסת את התנועה בצורה תקינה. כך למשל בחניונים ציבוריים (אפילו חינמיים לגמרי) במתחם ציבורי - יש צורך בהתקנה של מחסומי דוקרנים, בעיקר כדי לדאוג לכך שלא תהיה תנועה של כלי רכב בניגוד לכיוון התנועה - מה שעשוי להיגמר בתאונה קשה במיוחד. כך בעצם, מחסום הדוקרנים מאלץ את הנהגים לנסוע בנתיב מסוים - ובכך לשמור על חוקי התנועה.

 
מחסום דוקרנים מתקפל


מחסום דוקרנים מחיר זול ומשתלם

בקיצור, יש תרומה אדירה כיום למחסומי הדוקרנים, לא משנה היכן הם מוצבים! מאחר שההשפעה שלהם על גלגלי הרכב היא השפעה קשה במיוחד - ברור כיצד הם יכולים לסייע בוויסות התנועה, ושמירה על הביטחון של כולנו. הזמן כעת מחסום דוקרנים מחיר משתלם ביותר, שתמצא רק בפורטל שערים חשמליים - המוביל בתחום השערים ומחסומים מזה שנים.