מגוון רחב של שערים

רבים אינם מייחסים לכך חשיבות רבה, אך שער כניסה מהווה אחד מכרטיסי הביקור העיקריים והחשובים ביותר שיש לבית או לעסק שלנו. שער כניסה מעטר בדרך כלל את המבנה בו הוא מוצב. מלבד שער כניסה תהיה מותקנת גם דלת כניסה אשר תכניס אתכם אל המרחב הפנימי של המקום.

שער כניסה – הגנה מושלמת

התפקיד המשמעותי ביותר של שער כניסה זה ההגנה אשר הוא מספק. השער יכול להיות שער מיועד לכניסה של רכב ובעצם משמש גם כחנייה מוסתרת, שער שמטרתו להכניס הולכי רגל אל תוך המרחב הפרטי; הכול בהתאם לגודל המבנה ולצורך הקיים של בעל המבנה. שערים חשמליים לגינה ולבית הם מרכיב מאוד חשוב וחייבים שהשער יהיה איכותי וטוב. אין לשכוח שאדם הזקוק לשער כניסה עובר דרך השער עשרות פעמים ביום, לכן השער חייב להיות איכותי , אמין וצבוע באופן איכותי כדי שלא יחליד או שכדי שבעקבות תנאי מזג האוויר הצבע לא ירד. לפני שקונים שער חשוב לברר איך הוא מיוצר, האם הוא מיוצר מחומרים איכותיים והאם צובעים אותו בצבע איכותי שלא יחליד או ירד לאחר תקופה מסוימת.

בחירת שער כניסה

לשער כניסה ישנם מספר תפקידים: שער לבית פרטי , שער לחניה פרטית , שער למוסך או ליחידה פרטית – תפקוד מיגוני ותפקיד עיצובי. לפיכך, כאשר שבוחרים שער כניסה לעסק או לבית פרטי חשוב לתת את הדגש על שני הפרטים החשובים הללו. אז כיצד ניתן לבחור את סוג השער המועדף? ובכן, כיום ניתן למצוא חברות רבות אשר עוסקות בבניית שערי כניסה וניתן לקבל מהם דגמים והצעות מחיר.

אילו שערי כניסה ניתן למצוא?

יש שערי כניסה שמתאימים למגזר הפרטי, שערי מוסך שנקראים גם שערי הרמה והם בעצם שערי כניסה שמשולבים עם מספר חומרים כמו עץ, מתכת, שער ברזל וכדומה. ניתן לרכוש שערי כניסה אשר נפתחים באופן ידני והסוג הפופולארי והמבוקש יותר הם שערים אשר נפתחים באופן אוטומטי על ידי חיישנים ומנגנון אלקטרוני.

שער כניסה בסגנונות שונים

אם החלטתם על שער כניסה שמשמש הולכי רגל, אתם תופתעו לגלות את האפשרויות הרבות שעומדות בפניכם. שערים אוטומטיים עם קישוטים, שערים מסוגננים בצבע אפור מתכתי, שער ברזל עם דוגמות של שתי וערב, שער חשמלי ושער כניסה בגימור ברזל מחומצן, שערי כניסה מגלוונים בצבע אפור או צבע שחור נחושת, שערי כניסה עם פרזולים בעבודת יד ועוד דוגמאות נוספות ומרהיבות.

שערים אוטומטיים - איך הם פועלים?

שערים אוטומטיים הינם שערים חשמליים המתוכנתים להיפתח ולהיסגר באופן אוטומטי, ללא מגע אדם. ישנם שערים אוטומטיים המופעלים על ידי הכנסת כרטיס לעמדה מוכנה למטרה זו, וישנם שערים אוטומטיים שפתיחתם נעשית על ידי שלט שתוכנת במיוחד לצורך מטרה זו. אופציה נוספת לפתיחת שערים אוטומטיים היא פתיחה של השער מייד כאשר העיין האלקטרונית מזהה את המכונית הנעמדת מול השער, אופציה זו החביבה על חניונים של בתי מגורים ומשרדים. לאחרונה, פותחו שערים אוטומטיים הנפתחים באמצעות חיוג הקוד בטלפון הסלולארי, לשערים אוטומטיים אלו ניתן להזין כמות גדולה של מספרים כאשר בעת ההקלדתם במכשיר יפתח השער.

סוגי שערים אוטומטיים

ישנם מספר סוגים של שערים אוטומטיים: מחסומי זרוע, שערים מרחפים, שערים דו כנפיים ושערים נגררים. מחסומי הזרוע הינם סוג של שערים אוטומטיים המצויידים בזרוע אלומיניום, העולה מעלה בעת מעבר רכב, ויורדת חזרה למקומה. היתרון בסוג זה של שערים הוא שהזרוע קלה ופונקציונאלית, אולם החיסרון הוא שהולכי רגל יכולים לעקוף שער זה בלילות. שערים מרחפים הינם הסוג השני של שערים אוטומטיים, בהם אופציית פתיחת השער היא בריחוף, ללא מסילה. שערים אלו מופעלים על ידי מנוע, ונעים על גבי גשר. שערים דו כנפיים הם שערים אוטומטיים המונעים על ידי בוכנות מכאניות, וממוקמים בדרך כלל בכניס לבתים פרטיים. הסוג האחרון של שערים אוטומטיים הוא השערים הנגררים. בשערי הזזה מנגנון הפתיחה הוא על גבי מסילה, והם כבדים ומאסיביים יותר. בדרך כלל נוכל למצוא שערים אלו בכניסה לישובים, ומטרתם לספק ביטחון לתושב.

מדוע ולמה כדאי בעצם?

תארו לעצמכם יום חמסין, או יום גשום במיוחד, בו את מגיעים למקום עבודתכם, או חזרה הביתה אחרי יום ארוך ומפרך, ועליכם לצאת מהאוטו על מנת לפתוח את מחסום החניה, מבאס נכון? התקנת שערים אוטומטיים עשויה לפתור אחת ולתמיד את הבעיה הזו. בני אדם אוהבים נוחות, ואינם מוכנים להתפשר בעבורה, שערים אוטומטיים מספקים בדיוק את הנוחות לה אני זקוקים. היתרון הגדול ביותר של שערים אוטומטיים הוא ביכולת ההגנה שלהם בפני פריצות וגנבות. שערים אלו מספקים גורם הרתעה למזיקים, ומבטיחים ביטחון רב ומלא לנהג.