אילו סוגים של שערים קיימים?

כדי להתקין את השער המוצלח והמתאים לכם חשוב להכיר את השערים הרלוונטיים. כאשר מכירים את השערים ניתן לאתר את המענה המתאים לצורך שלכם.
מספר עסקים בתחום האלומיניום מציעים מוצרים שונים. פרגולות, שערים וגדרות. אחד המוצרים הפופולאריים והשימושיים ברמה יומיומית הוא שער חשמלי. מדובר בשער שמביא עמו פתרון מושלם עבור צרכים שונים. השער החשמלי משמש את בעלי העסקים וכן לקוחות מהמגזר הפרטי. השער מציע מענה לצורך ומאפשר שימוש נוח ומועיל מאוד. עידן השערים הם חברה המתמחה בשערים חשמליים ופתרונות עיצוב באלומיניום.

סוגים של שערים

שער הרמה – הסוג הראשון והפשוט הינו שער הרמה. מדובר על שער שאינו מאפשר כניסה של כלי רכב בעודו סגור. כאשר הוא נפתח הוא מתרומם הצידה וכך פותח את המעבר. הוא מיועד בעיקר עבור כניסה לחניונים או כניסת רכבים לאזורים פרטיים. השער מתרומם הצידה ופותח את הדרך בפני הנהג שניצב מולו.
שער כניסה – כדי להגדיר את השטח הפרטי שלכם כדיירים חשוב להציב שער איכותי שיוצר חיץ בין רשות הרבים לרשות היחיד. שער כזה סוגר את השטח במלואו. כך שגם הולכי רגל לא יכולים להיכנס. זה מתאים לכניסה לחצר ביתית, לשטח עסקי וכן הלאה. שער כניסה הינו שער שמיוצר בהזמנה אישית והוא מעוצב בסגנון מתאים לסביבה בה הוא עתיד להיות מותקן. שער הכניסה ישמש את תושבי הבית ברמה יומיומית. ויאפשר להם לשמור על פרטיות בשטח הבית והחצר.
שער נגרר – יש מקומות בהם יהיה מתאים להציב שער נגרר. מדובר על שער שמקובע על מסילה והוא נגרר הצידה בעת הפתיחה. המנגנון החשמלי מאפשר את הפתיחה ואת הסגירה.

למה לבחור באלומיניום כחומר גלם?

בעת בחירת השער חשוב כמובן לשים לב להבדלים שבין השערים השונים כדי לבחור את השער הנכון והמתאים לכם. השער שאכן יענה על הצורך שלכם ויספק לכם את המענה הנדרש. כמו כן חשוב לתת את הדעת לחומר הגלם ממנו מייצרים את השער. אמנם יש מספר חומרי גלם שעשויים להתאים למטרה זו. אבל אין ספק שאלומיניום הינו חומר גלם מומלץ שיכול לענות על הצורך.
  • העמידות – האלומיניום הינו חומר גלם עמיד. ניתן להתקין שער אלומיניום פעם אחת ולהיות רגועים כי השער נשאר יציב וחזק על עמדו. הוא אינו מפתח נזקים כתוצאה מרטיבות או חשפה ממושכת לתנאי מזג אוויר מתחלפים.
  • העיצוב – אלומיניום הינו מתכת גמישה יחסית. עובדה זו מאפשרת לעצב את השער בצורה יפה בהתאמה מלאה לצורך ולרצונות של הלקוח.
  • הביטחון – אלומיניום הינו חומר איכותי וחזק שמספק מענה בטיחותי לצורך שלכם. כאשר קבעתם שער מאלומיניום אתם יכולים להיות רגועים – אתם מוגנים ומי שאינו מורשה להיכנס לא יחדור לשטח המבנה שלכם.
השער המוצלח שיענה על הצרכים שלכם הינו שער אלומיניום מותאם לשימוש העתידי. הוא יספק לכם מענה הולם!