איך לבחור מנעולנים צדיקים בעידן האינטרנט?

 

מנעולנים צדיקים – יש חיה כזו?

בוודאי שיש חיה כזו – מנעולנים צדיקים. היום, איננו יכולים להיות בטוחים שאיש המקצוע שלנו, אכן מחזיק את כל הקבלות שהוא מתחייב עליהן. אנשים נוטים להגזים ולהנפיק אישורים וקבלות שונות, על מנת לזכות באמונם של הלקוחות, מה שאפשר להבין, בשל תרבות הצריכה שהתגברה על יוצרה. הדרך שבה אנשי מקצוע נוטים להגזמות פרועות אלו, הם הסיבה וגם התוצאה, שכשאנו באים לבחור את איש המקצוע שאנחנו מעוניינים לעבוד איתו, עלינו להפעיל שיקול דעת מדויק ומקצועי, שיקל על הבחירה עם הזמן, בכל בחירת איש מקצוע, וגם ייתן את התוצאות הטובות ביותר, בפועל.
כיצד נדע אם מנעולן צדיק או לא? שיקול דעת משלב בחינה עם השכל, ומבט מפוקח עם כל הלב, כלומר, נרגיש את איש המקצוע שלנו, מעבר למילים, להבטחות ולדברים שעשוי למכור לנו. גם איש מקצוע שמוכר לנו את השירות שלנו, אינו בהכרח מרמה אותנו או מפיל אותנו לבור. הוא עשוי פשוט להצטרף לתנועת תרבות הצריכה, שהיא בפני עצמה, מעט בעייתית ללקוח כדי להבין ולתפוס את הדברים שהוא באמת צריך, רוצה או מבקש, ולשים את זה בתוך תבנית של עסקה. לעסקה זו יש מחיר, ולא כולם מוכנים לשלם עליה, ולא מדובר רק בכסף כמובן.

עידן האינטרנט הפך את הבחירה של מנעולן למסע כומתה

אכן, היום, בעידן האינטרנט, קשה להבחין בין מנעולן טוב למנעולן מתחזה. חשוב לנו שאיש המקצוע יהיה אדם שניתן לסמוך עליו, אמין וישר, שכן מדובר באקט שעשויות להיות לו שתי פנים. וכן, חשוב לנו שכאיש מקצוע, יהיה בעל ניסיון בתחומו ולכל היותר, ידיים טובות, יחד עם לב ענק, שידע להרגיש את חור המנעול.
עידן האינטרנט הפך את העניין של חיפוש מנעולנים בקריות, באשדוד או בתל אביב לבעייתי בכמה מובנים. ראשית, ניתן לבלבל בין מנעולן טוב, איש מקצוע איכותי ובעל ניסיון, שאינו מכיר ומיודע עם עולם השיווק והפרסום, או בחר לעצמו משרד קידום עסקים בינוני, עם זה אשר עשה כל זאת נכון. ברור ומובן כי גם לזה יש ערך, אך בעידן האינטרנט כיום, הכל נע ועובד על גבי שיווק ופרסום. לא תמיד יש חפיפה בין השיווק לבין ההתמחות בפועל של איש המקצוע, ולעיתים הוא יכול להיות מיוחצן מאוד, אך ללא רמת מקצועיות גבוהה, ולהיפך כמובן הוא הנכון. איש מקצוע, מנעולן, שעשוי להיות מקצועי ברמה גבוהה, עשוי להדחק אל הכלים, ללא שיווק ופרסום נכון. לכן, אל תפסלו מנעולן לפי נראות האתר שלו, או התכנים אשר בהם, כי הרי בפועל, איש המקצוע יודע לפתוח מנעול או לא.
האלמנט השני שהתערבב בעידן האינטרנט, הוא היכולת לאבחן אם איש המקצוע שלכם אמין וישר. חפשו את איש המקצוע שלכם במבט מפוקח, כך תדעו.