אבטחה על הבית עם שערים חשמליים

אם לא נהיה בטוחים בביתנו, אז איפה כן נהיה? ביתנו הוא משכננו, החיים הפרטיים האישים, מבצרנו, היכן שאנו יכולים להיות באמת עצמו ״מי שאנחנו״ בלי לתת דין וחשבון לזולת, על אחת כמה וכמה אם ישנה משפחה עם ילדים, אז אתם מעוניינים שהם יהיו הכי בטוחים ואתם תעשו הכל שכך יהיה ולא משנה מה העלות, כי לילדים שלנו אין מחיר.
ישנם הרבה אפשרויות לתת את האבטחה הזו, לנו ולילדים, לתת את הביטחון ואת השקט הנפשי שאנו מיחלים לו כאשר אנו נמצאים בביתנו.
שערים חשמליים הם פתרון מופתי, מודרני ואלגנטי לכך.

שימושים רבים

לשערים חשמליים שימושים רבים, הם יכולים לשמש כאבטחה על הבית, על בתי ספר בו ילדינו לומדים, חניות פרטיות ועוד..כמו כן את השער החשמלי ניתן לקבל בתצורות שונות המתאימות לכם אישית וכמובן בעיצובים שונים, לבחירתכם.
ניתן להשתמש בשערים אלו ע״ מתג שנמצא לרוב לצידו של השער, או ע״י שלט רחוק, מה שנחשב הכי נוח והכי בטוח.
ישנם מספר סוגי שערים חשמליים שיכולים להתאים לכם וזה תלוי בשימוש שלהם ומיקום הפיזי של הבית ובאיזו רמת אבטחה על בית תהיו מעוניינים. דוגמאות לכך, שער חשמלי נע על מסילות, על ציר ונכנס לתוך מעין מבואה צרה. האפשרות השנייה שער חשמלי נע פנימה או החוצה, תלוי אם בית פרטי, חניה עירונית וכו.. ניתן ליישם את השער בעל כנף אחת או שתיים.
שימוש נוסף כאשר השער מתרומם שנפתח כלפי מעלה. פה ניקח אתנחתא ונציין דבר חשוב, נכון השער משרה בטחון על ביתכם וגורם לאבטחה מרבית, אך עדין מדובר במכשיר גדול, חשמלי, לעתים אוטומטי, לכן לא מומלץ שילדים קטנים יתרוצצו סביבו.

עיצוב השער החשמלי

היום ניתן לעשות הכל בסטייל, בחן עם סגנון ועיצוב המתאים לכם ולביתכם. רמת הטכנולוגיה בשיאה (מן הסתם), רמת היכולות של היצרנים ומפעילים בשטח מתאימים את עצמם לרמת הטכנולוגיה, כלומר האפשרויות לעיצוב השער הן מגוונות ואין סיבה שלא תנצלו זאת. גימורים שונים, צבעים שונים, סגנון אירופאי מעותר, שער דק יותר, עבה, וכן הלאה.
התאימו את סגנון השער לבית שלכם, שדרגו את האווירה בבית עם שער אלגנטי ואסתטי, כך שביטחון ואבטחה לא יהיה הדבר היחד שתרוויחו מהשער, אלא גם סטייל.

סגירה הרמטית

לא להתפשר על אבטחת ביתכם, אל תתפשרו על עיצוב, אלו החיים שלכם, הבית שלכם זה הזמן לשדרג. מצאו לכם חברה מקצועית שתוכל לענות לכם על הדרישות. דרישות העיצוב, או תצורה ואף על היכולות של השער החשמלי, מהירות, כן עובד בשבת לא עובד בשבת, אם אפשרות הפיכה לידני או שלא, שלט רחוק, מתג חשמלי, האפשרויות פרושות לפניכם.
זה הזמן לבחור לאבטח את הבית, אבל לא לשכוח לנקוט בזהירות.
 

לסיכום         

שער חשמלי הינו הכרחי לאבטחת הבית, יחד עם זאת הוא לא יכול למנוע את כל הסכנות אליהן אתם חשופים יום יומיות במהלך שהותכם בבית הפרטי שלכם, למשל: שריפה, פריצה מהצד האחורי של הבית ועוד. גם מבחינת הזיהוי של האורח המגיע מכיוון השער – אין בידכם שום אינדיקציה לדעת מי הוא, עד שהאורח נכנס דרך שערי הבית. אמצעי האבטחה השונים הקיימים בשוק נועדו לתת מענה לכל נושא האבטחה: מצלמות אבטחה, גלאיי תנועה, מערכות גילוי אש, כריזות, אינטרקום עם מצלמה והרשימה עוד ארוכה. אם ברצונכם להרגיש בטוחים מכל הבחינות, רכשו את כל אמצעי אבטחה שיבטיחו לבית שלכם ולכם הגנה מושלמת מפני הסכנות הקיימות. במידה ואינכם בטוחים לאיזה אמצעי אבטחה אתם זקוקים, פנו לאיש מקצוע מהתחום שיספק לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם..