דלתות מתרוממות לחניה

מחפש דלת מתרוממת לחניה שלך? כאן בפורטל שערים חשמליים תקבל את הטוב ביותר ובמחיר הנמוך ביותר. אל תהסס והזמן כעת מחברתנו דלתות מתרוממות לחניה שלך ואנחנו כאן בשבילך.

מה זה דלת מתרוממת לחניה ומדוע יש בה צורך?

בין סוגי הדלתות האוטומטיות שקיימות כיון, קיים הסוג המיוחד של דלתות מתרוממות. אולם, מהי בעצם דלת מתרוממת ומדוע יש בה צורך? כיצד הדלת המתרוממת יכולה לשרת אותנו ומהם העיצובים שלה? באופן כללי, הדלת המתרוממת משמעותה דלת נגללת כלפי מעלה או מטה בהתאם לצורך. במצב סגור היא נגללת כולה כלפי מטה, ובמצב פתוח - כלפי מעלה. אנו מוצאים כיום את הדלתות המתרוממות במקומות רבים - בין השאר יש מי שבוחר דלתות מתרוממות לחניה, למוסך, לחנות, למפעל, ולעוד מקומות רבים מספור. אז מה עוד חשוב לדעת על הדלתות המיוחדות הללו?

דגשים מעניינים על דלתות מתרוממות לחניה

+ ממה היא עשויה? - לרוב, דלת מתרוממת תהיה עשויה מחומר אטום וקשיח יחסית. ניתן למצוא כיום למשל שערי אלומניום, מפלדה או מפח. שימו לב שמאחר שהדלת אמורה להתקפל כלפי מעלה בצורה תקינה - הרי שזה חומר שאמור להיות עמיד גם בפני חיכוכים שונים. אחת לכמה זמן אפשר גם לצבוע מחדש את הדלת המסתובבת כדי להעניק לה מראה חדש. לרוב עושים שימוש בחומרים מתכתיים אינם יכולים להחליד (כמו אלומיניום), או שמשתמשים בחומר מתכתי אשר עבר תהליך של גלוון.

+ שימוש מיוחד לבידוד - אחת המטרות שלשמה מתקינים דלתות מתרוממות, היא לשם בידוד איכותי יותר. הדבר במיוחד נכון, כאשר בוחרים בדלתות מסתובבות למחסנים שונים או למפעלים. במקרים הללו ,כשמחשפים איטום איכותי ונוח במיוחד - דלת מתרוממת היא הפתרון המתבקש והנוח יותר. לרוב דלת רגילה תתקשה לתת מענה הולם, כי מדובר על אזורים שהפתח שלהם הוא גדול במיוחד (לעתים קרובות רכבים אמורים להיכנס אליהם או להתחבר אליהם לפריקה ולטעינה). הדלת המתרוממת יכולה להגיע בכל רוחב שהוא, ולכן היא הפתרון המושלם ביותר לבידוד ולאיטום.

+ מיגון מצוין - עוד סיבה שבגינה מתקינים כיום דלתות מוסך, הוא הנושא של הבידוד. קל מאד לשים לב לכך כשמדובר למשל על דלתות מתרוממות לחניה. במקרים הללו, החניה אמורה להיות פרטית הרי ורק עבור הרכב שלנו, וכל עדו הדלת במצב סגור, אי אפשר לפרוץ אותה ואיש לא יוכל לתפוס את המקום של החניון שלנו. מעבר לכך, הדבר גם מאפשר לנו לקבל מנגנון טוב יותר נגד פריצות וגניבות, במקום שהרכב שלנו פשוט יהיה בחוץ ובגדר פרצה קוראת לגנב. שימו לב שבמקרים הלו, אף אפשר לבחור דלת מתרוממת שתותקן יחד עם מערכת אזעקה, כך שכאשר יש ניסיון פתיחה לא חוקי של הדלת, האזעקה תפעל ואתם תקבלו התראה מתאימה.

ואיך פותחים את דלתות מתרוממות אלו?

לרוב, דלתות מתרוממות הן גם כמו שערים אוטומטיים לחלוטין שמותקנות יחד עם מנוע. זה אומר שמבחינתכם, אתם יכולים לפתוח אותן במגוון אמצעים. שלט רחוק האו האמצעי הנפוץ ביותר, ואפשר גם לפתוח אותם עם כפתור מיוחד מתוך המבנה, או אפילו באמצעות הטלפון הסלולרי - הכל נתון לבחירתכם.